Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak wyglądałby Twój świat... Bez mebli? Bez łóżka, w którym wypoczywasz po ciężkim dniu? Bez stołu, przy którym jesz obiad z najbliższymi? Albo bez biurka, przy którym realizujesz swoje najśmielsze projekty? Meble są ważnym elementem codzienności, dlatego poświęcamy im naszą uwagę. Jesteśmy pewni, że urządzając mieszkanie pięknymi i funkcjonalnymi przedmiotami, wprowadzasz do niego nową, lepszą jakość — lepsze życie na co dzień. 

 

 

Wiemy, jak niecierpliwe czekasz na realizację marzenia o pięknych wnętrzach, dlatego dokładamy wszelkich starań, by spełnić je jak najszybciej!

Oddajemy w Twoje ręce wyjątkowe meble, w które tchnęliśmy magię pasji — mamy nadzieję, że zachwycą Cię równie mocno, jak nas!

 

Dbamy o sprawny system zamówień i niezawodną logistykę dostaw — zawsze wybieramy najlepsze firmy transportowe, którzy dostarczają przesyłki pod wskazany przez Ciebie adres.

W trosce o Twoje bezpieczeństwo meble wysyłamy zaprzyjaźnionymi i sprawdzonymi firmami transportowymi, zajmującymi się dostawą mebli.

Większe zamówienia realizujemy własnym transportem.

Wszystkie meble pakujemy z czułością

Zależy nam, by produkty zakupione w naszym sklepie docierały do Twojego domu w idealnym stanie, dlatego pakujemy je z wyjątkową czułością i o każdy troszczymy się tak samo.

 

Terminy realizacji zamówień:

 

·         Czas dostawy jest indywidualnie określany – czas oczekiwania na dostawę zamówienia wynosi zazwyczaj ok 21-30 dni roboczych.  

Realizacja zamówienia oraz dostawy w kilku krokach:

 

1.     Po złożeniu zamówienia otrzymasz e – mail potwierdzający przyjęcie zamówienia.

2.     Czas od momentu zamówienia, poprzez jego przetwarzanie, produkcję, przygotowanie mebla do wysyłki trwa od 15 do 20 dni roboczych.

3.     Po przekazaniu zamówienia do firmy transportowej zostaniesz poinformowany SMS lub e- mailem o wysyłce oraz dostaniesz numer do firmy transportowej realizującej przewóz.

4.     Od momentu przekazania mebli do dostawy, firma transportowa dostarcza meble w ciągu 3-7 dni roboczych.

5.     Firma transportowa kontaktuje się z Tobą zazwyczaj po przejęciu zamówienia oraz ok. 2 dni przed dostawą lub w samym dniu dostawy.

6.     Firmy transportowe dostarczają zamówienie w podanym przedziale czasowym, prosimy o cierpliwość.

7.     Potwierdź pisemnie odbiór towaru czytelnym podpisem na dokumencie dostawy u kierowcy.

8.     Sprawdź, czy towar jest kompletny i nie posiada żadnych uszkodzeń.

9.     Jeśli towar spełnia Twoje wymagania, jest w odpowiednim kolorze, nie jest uszkodzony – możesz cieszyć się  wysokim komfortem użytkowania, przy jednocześnie atrakcyjnej cenie.

10.Ewentualne reklamacje prosimy zgłaszać za pomocą formularza, wiadomości mailowej lub telefonicznie. 

 

 

Warto wiedzieć

 

Termin realizacji zamówień na meble zależny jest od stanów magazynowych i czasu potrzebnego na wyprodukowanie mebla.

Większość mebli produkowanych jest pod Twoje indywidualne zamówienie.

Ponad 90% zamówień w naszym sklepie jest realizowanych przed przewidywanym terminem.

Kierowcy nie mają obowiązku wnoszenia mebli. Dlatego należy zapewnić odpowiednią ilość osób potrzebnych do odebrania mebli od naszego kierowcy i wniesienia ich do domu lub mieszkania. Towar dostarczany jest do pierwszych drzwi lub do miejsca, gdzie kierowca może dojechać.

Kierowca może odmówić dostarczenia mebla w miejsce do którego nie ma dojazdu lub wymaga on złamania przepisów ruchu drogowego bądź istnieje ryzyko uszkodzenia samochodu. W takim przypadku dostarczy mebel w najbliższe możliwe miejsce w które jest w stanie podjechać.